KONST / Litografier / Färglitografi 15175192
nr 1517 5192
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Signerad, numrerad 76/200. Färglitografi, bildmått: 30x44 cm, yttermått inklusive ram: 50x61 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
500 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:14:49